Kariéra

Sme odlišní. Nie sme bežný zamestnávateľ a partner. Dbáme na príjemné prostredie, vzťahy, motivácie a ambície naších ľudí, ako aj na skĺbenie pracovného a rodinného života.

Každého člena nášho tímu považujeme za jedinečného a preto každému vytvárame vhodné podmienky a motiváciu. Osobitne kladieme dôraz na nasledovné zásady:

  • Rozvoj osobitných vlastností a schopností
  • Sloboda v organizovaní času
  • Pocit zodpovednosti pri práci
  • Vyváženosť v pracovnom aj osobnom živote (work-life balance)

Akých ľudí hľadáme

Neustálne vzdelávanie sa a neobmedzená možnosť kreativity sú typické vlastnosti pre našich poradcov. A presne takýto druh poradcov aj vždy hľadáme a vychovávame. Hľadáme tímových hráčov, ale aj mimoriadnych jednotlivcov, ktorí vyčnievajú z davu. A spoločne tak pomáhame naši klientom k efektívnejšimu podnikaniu a hľadaniu nových zaujímavých a výnimočných výziev.

Tvoj život je v tvojich rukách

Nečakaj na príležitosť. Vytvor ju. Pošli nám svoj životopis a motivačný list. Neustále hľadáme skvelých ľudí a jedinečné talenty a vždy máme záujem o:

01Skúsených právnikov. Advokát či koncipient, senior alebo junior, každý prináša niečo nové do tímu a každý je potrebný pre perfetkné služby. Vždy hľadáme zodpovedných ľudí s vášnou pre právo.

02Mladé talenty. Veríme, že dokážeme v ľudoch odhaliť talent, podporiť ho správnou motiváciou a poskytnúť všetky prostriedky pre trpezlivý rast. Preto venujeme dostatočnú pozornosť výchove a rozvoju osobnosti, talentu a nadšeniu.

03Daňových, ekonomických a podnikateľských poradcov. Poskytovať plnohodnotné právne služby na najvyššej úrovni znamená riešiť prípady z viacerých uhľov a s nadhľadom. Preto každý prípad a transkaciu analyzujeme aj z pohľadu daní, rizík podnikania či iných finančných dopadov. A preto vždy hľadáme a spolupracujeme s daňovými poradcami, účtovníkmi, či auditormi, ktorí disponujú s potrebnými skúsenosťami.

04Špecializovaných odborníkov. Máme radi precíznosť. A tá si vyžaduje znalosť detailov. Preto hľadáme vždy skutočných odborníkov v každej oblasti. Znalci, notári, alebo aj špecialisti na marketing, jazyky či komunikáciu. Potrebujeme a hľadáme aj Vás.

Práca v Steiniger

Ísť do práce nemusí byť len povinnosťou a dennou rutinou. Pre nás je cieľom, aby ľudia v našom tíme chodili do práce radi, motivovaní a s energiou, ktorú dokážu premeniť na výsledok.

Pre každého človeka predstavuje pracovný čas dosť dlhú časť dňa a je dôležité, aby ju strávil s vlastným komfortom a pocitom naplnenia svojich predstáv. Tomu musí zodpovedať pracovné prostredie a možnosti realizácie sa. A o to sa v Steiniger snažíme. Počúvame potreby každého člená tímu, sledujeme najnovšie trendy a robíme život v našej práci lepším pre každého, vrátane nášho klienta.

A to všetko robíme s úrovňou džentlmena alebo dámy. Ak ťa naša kancelária oslovila, chcel by si byť súčasťou našho tímu, prípadne s nami spolupracovať, dvere sú u nás vždy otvorené a stačí sa nám len ozvať na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Sme odlišní. Nie bežný zamestnávateľ a partner.

Všetkých členov nášho tímu považujeme za jedinečných. A preto pre nich vytvárame vhodné podmienky a motiváciu.

Správna motivácia je základný kameň. Každý človek je iný, každý človek má svoju vlastnú motiváciu, ktorá ho ženie dopredu. Preto je dôležité ju správne pomenovať, vytvoriť a podporiť. Správna motivácia je palivo, ktoré nám pomáha v dosahovaní osobných a pracovných cieľov. V Steiniger na motivácii zakladáme ciele, v Steiniger ju podporujeme a dotvárame. Samozrejme, motivácia musí byť správna.

Objavujeme a rozvíjame schopnosti. Niekedy je to talent, niekedy vybudovaná schopnosť trpezlivosti a vytrvalosti. Oboje je jedinečná schopnosť, ktorá predurčuje človeka k tomu, aby dosiahol niečo výnimočné. No každá schopnosť potrebuje byť nájdená, rozvíjaná a udržiavaná. V Steiniger sa snažíme pracovať nielen s právom, ale aj s ľudmi a ich schopnosťami, aby práve vďaka ním dosahovali svoje ciele a pomáhali k úspechom naším klientom.

Sloboda, pracovné prostredie, zodpovednosť. Sloboda a voľnosť sú hnacou silou ľudí v ich kreativite a dennom fungovaní. A presne takéto prostredie vytvárame v Steiniger. História nás neraz naučila, v akom prostredí je ľudstvo najprogresívnejšie. Pocit uvoľnenosti a nadšenia v spojení so zmyslom pre zodpovednosť je jedinečnou kombináciou pre 100%-tný výsledok a výhra pre každého. Pre členov nášho tímu. Pre Steiniger. A najmä pre klienta.