Kto sme

Sme tím odhodlaných a oddaných právnikov a poradcov, ktorí rozumejú ľuďom, spoločnosti a podnikaniu.

Predovšetkým však rozumieme právu v celej jeho šírke a nekonečnej hĺbke a práve preto je advokátska kancelária Steiniger schopná určovať trendy a meniť nezmeniteľné.

Zameranie na moderné právo, odborné vedomosti, vhodné kontakty a dlhodobá spolupráca s klientmi, to je len niekoľko základov našej práce. Nedržíme sa len zažitých konvencií, ale budujeme modernú advokátsku kanceláriu, ktorá je schopná pružne reagovať a aktívne prispievať ku kvalitnému právnemu prostrediu doma i v zahraničí.

Veríme, že poskytovanie právnych služieb nie je iba bežná práca, ale ide o životné poslanie, ktoré si vyžaduje predurčené vlastnosti a schopnosti.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Prečo sme úspešní? Pretože ...

Právo je naša vášeň a životný štýl.
Každý deň, každú hodinu, každú minútu
sa staráme o Váš život a Váš biznis.

Skúmame aj technické detaily. Pretože chceme poskytovať perfektné služby a pomôcť klientom pri dosahovaní ich cieľov, naučili sme sa skúmať aj technické detaily vášho podnikania a porozumieť odborným otázkam. Iba vďaka tomu môžeme naším klientom plnehodnotne pomáhať. Pretože najväčšia hodnota sa práve často skrytá v detailoch a vašich nápadoch, vynálezoch a výtvoroch.

Ctíme si nášho klienta a budujeme vzťahy. Každý klient je pre nás dôležitý. Naše služby nie sú určené len pre veľké podniky, ale najmä pre malé a stredné podnikanie, private equity, rodinné firmy a jednotlivcov. Zároveň naše služby neobmedzujeme len na domáce národné trhy, ale aj na celosvetovú činnosť našich klientov.

Sme hrdí na všetky naše úspechy a prípady. Najdôležitejším výsledkom našej každodennej práce sú obchody, ktoré sme pre klientov zrealizovali, a prípady, ktoré sme vyriešili alebo vyhrali. Toto je náš najlepší odkaz, to je najlepší spôsob, ako môžete vidieť naše kvality a skúsenosti a na čo môžeme byť skutočne hrdí.