Pod jednou strechou - One Stop Shop

V Steiniger ® sme predovšetkým advokátmi, pričom naše meno je zárukou svedomitej práce, skutočných hodnôt, dôvery a spokojnosti našich klientov.

V našich aktivitách však postupujeme aj ďalej a v duchu našich hodnôt a princípov vykonávame aj ďalšie činnosti a aktivity, ktoré sa stali podstatnou súčasťou nášho fungovania.

  • Účtovné, daňové a mzdové služby - Poskytujeme komplexné účtovné a daňové služby prostredníctvom našej značky Wellbens, ktorú sme založili spolu s našimi partnermi a ktorá sa špecializuje na komplexné účtovníctvo, správu miezd a zamestnancov a daňové poradenstvo - Wellbens.
  • Aukcie - Organizujeme aukcie rôzneho druhu, od vykonávania záložných práv až po jedinečné umelecké zbierky alebo špeciálne typy aukcií, ktoré sú jadrom našich služieb, ktoré zabezpečujeme cez našu spoločnosť Steiniger's.
  • Nehnuteľnosti - Pomôžeme vám predať alebo kúpiť nehnuteľnosti, najmä s vysokou hodnotou, ktoré si vyžadujú osobitný prístup a starostlivosť. V tejto súvislosti môžeme pre Vás zariadiť celú transakciu od počiatočných fáz, právneho, daňového a ekonomického auditu vrátane ponúkania a predaja Vášho majetku vhodným kupujúcim.
  • Správa majetku a správa rodinného majetku - Poradíme, ako zaobchádzať s vašimi finančnými prostriedkami a aktívami tak, aby boli v bezpečí a efektívne investované najmä z daňového hľadiska a hľadiska likvidity. Zároveň poradíme Vašej rodine s otázkami dedičstva a distribúcie majetku a investícií.
Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Prečo sme úspešní? Pretože ...

Právo je naša vášeň a životný štýl.
Každý deň, každú hodinu, každú minútu
sa staráme o Váš život a Váš biznis.

Skúmame aj technické detaily. Pretože chceme poskytovať perfektné služby a pomôcť klientom pri dosahovaní ich cieľov, naučili sme sa skúmať aj technické detaily vášho podnikania a porozumieť odborným otázkam. Iba vďaka tomu môžeme naším klientom plnehodnotne pomáhať. Pretože najväčšia hodnota sa práve často skrytá v detailoch a vašich nápadoch, vynálezoch a výtvoroch.

Ctíme si nášho klienta a budujeme vzťahy. Každý klient je pre nás dôležitý. Naše služby nie sú určené len pre veľké podniky, ale najmä pre malé a stredné podnikanie, private equity, rodinné firmy a jednotlivcov. Zároveň naše služby neobmedzujeme len na domáce národné trhy, ale aj na celosvetovú činnosť našich klientov.

Sme hrdí na všetky naše úspechy a prípady. Najdôležitejším výsledkom našej každodennej práce sú obchody, ktoré sme pre klientov zrealizovali, a prípady, ktoré sme vyriešili alebo vyhrali. Toto je náš najlepší odkaz, to je najlepší spôsob, ako môžete vidieť naše kvality a skúsenosti a na čo môžeme byť skutočne hrdí.