Rodina a značka

Zakladateľmi značky Steiniger ® sú bratia Lukáš Steiniger a Ondrej Steiniger, ktorí spojili svoje sily, rodinné tradície a hodnoty v záujme vytvorenia kvalitnej a dôveryhodnej spoločnosti.

V našich osobných ako aj podnikateľských aktivitách sme dôslední a principiálni. Nakoľko sme v prvom rade advokáti, držíme sa našich princípov a zásad, ktoré si ctíme a ktoré nás vedú.

Sebapoznanie, sebazdokonaľovanie, pracovitosť, poznanie, hodnoty a kontinuita a inovatívny prístup sú základné znaky, ktorých sa držíme v podnikateľskom ako aj súkromnom živote.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn

Prečo sme úspešní? Pretože ...

Právo je naša vášeň a životný štýl.
Každý deň, každú hodinu, každú minútu
sa staráme o Váš život a Váš biznis.

Skúmame aj technické detaily. Pretože chceme poskytovať perfektné služby a pomôcť klientom pri dosahovaní ich cieľov, naučili sme sa skúmať aj technické detaily vášho podnikania a porozumieť odborným otázkam. Iba vďaka tomu môžeme naším klientom plnehodnotne pomáhať. Pretože najväčšia hodnota sa práve často skrytá v detailoch a vašich nápadoch, vynálezoch a výtvoroch.

Ctíme si nášho klienta a budujeme vzťahy. Každý klient je pre nás dôležitý. Naše služby nie sú určené len pre veľké podniky, ale najmä pre malé a stredné podnikanie, private equity, rodinné firmy a jednotlivcov. Zároveň naše služby neobmedzujeme len na domáce národné trhy, ale aj na celosvetovú činnosť našich klientov.

Sme hrdí na všetky naše úspechy a prípady. Najdôležitejším výsledkom našej každodennej práce sú obchody, ktoré sme pre klientov zrealizovali, a prípady, ktoré sme vyriešili alebo vyhrali. Toto je náš najlepší odkaz, to je najlepší spôsob, ako môžete vidieť naše kvality a skúsenosti a na čo môžeme byť skutočne hrdí.