Finweek Bratislava predstavil témy blízkej budúcnosti

Konferencia Finweek Bratislava hostila už piatykrát odborníkov z rôznych oblastí, ktorí diskutovali o témach nie tak vzdialenej budúcnosti. Slovami organizátorov, s témami ako sú inovácie a nové technológie sa stretávame denne. Súčasná doba prináša so sebou veľa zmien, s ktorými sa musíme naučiť žiť a zaobchádzať už dnes. Konferenciu organizoval Tech events.

cover finweek

„Ako sa máme s touto zmenou vysporiadať? Ako by mal nový svet postupne nahradiť ten starý bez toho, aby sme tu mali „big bang“?“ túto otázku riešila práve tohtoročná konferencia, ktorá sa konala 26.-28.10.2021.

Moderátorom diskusného panelu bol Martin Jesný a medzi rečníkmi sa objavili zvučné mená odborníkov z rôznych oblastí finančníctva, práva a moderných technológií. Kompletný zoznam diskutujúcich si môžete prečítať v zozname rečníkov konferencie. V prvom dni panelových diskusií ste mohli vidieť aj Lukáša Steinigera z advokátskej kancelárie Steiniger | law firm. Venoval sa najmä téme - Nastupujúca regulácia kryptoaktív, kryptoaktíva a spotrebitelia. Kryptomenám a ich regulácii sa Lukáš venuje už niekoľko rokov a vďaka sledovaniu svetových trendov a spolupráci s viacerými technickými i obchodnými odborníkmi sa stal fundovaným a uznávaných konzultantom v tejto oblasti.

Počas troch dní konferencie sa diskutujúci vyjadrili napríklad k témam ako CBDC / Stablecoins / Crypto regulácie, Nastupujúca regulácia kryptoaktív, kryptoaktíva a spotrebitelia, Fintech ekosystémy v Európe a mnohým iným.

Podrobný program sa dozviete na stránke www.finweek.sk

Organizátorom ďakujeme za pozvanie do diskusie a rečníkom za podnetnú debatu.


Videopozvánky a záznamy z ďalších konferencií si môžete pozrieť tu: VIDEO

Fotografie: Tech Events

 

Facebook Twitter Google+ LinkedIn