Noc Brandingu priniesla zaujímavé pohľady na budovanie značky

V pondelok 7. mája sme sa ocitli v skvelej spoločnosti prednášajúcich Rudolfa Letka (GoBigname), Zuzany Ďurčekovej (Made by Vaculik) a  Milana Zimného Kovala alias Juniora aby sme priniesli odborné pohľady na branding. Právnu stránku zabezpečenia značky prezentoval Lukáš Steiniger.

 STEINIGERS NocBrandingu 2018

Noc Brandingu sa konala v KC Dunaj pod záštitou Connect Coworkingu. V stále rastúcom konkurenčnom prostredí sa stáva otázka brandingu veľmi aktuálnou. Aké sú aktuálne trendy, aký potrebný je kvalitný branding a či sa dá vytvoriť aj s nízkym rozpočtom, to sú iba niektoré z otázok, ktoré sa pretriasali s odborníkmi. Netreba zabúdať ani na ochranu značky z právneho hľadiska. Práve tejto téme sa venoval vo svojej prednáške Lukáš Steiniger.

Celú prezentáciu Lukáša Steinigera si môžete pozrieť tu: PREZENTÁCIA

V mene našej advokátskej kancelárie by sme radi poďakovali Connect Coworkingu za profesionálnu organizáciu a pozvanie na Noc Brandingu.


Connect coworking – je coworkingové centrum, ktoré ponúka priestor pre podnikanie, prácu a vzdelávanie. Okrem toho organizuje rôzne podujatia a prednášky. Viac o Connecte nájdete tu: www.connect-network.com

Facebook Twitter Google+ LinkedIn