Kancelária Bratislava

Adresa:
STEINIGER | law firm, s.r.o.
Ružinovská 42
821 03 Bratislava
Slovenská republika
Email:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 910 979 919
Telefón: +421 2 204 20 230
 

Potrebujete poradiť? Napíšte nám.

   

Ďalšie informácie ...

Jurisdikcia. Naším pôsobiskom je predovšetkým Slovenská republika, Česká republika a región celej Strednej Európy. Okrem toho sme schopní radiť našim klientom z rôznych častí sveta.

Kariéra. Chcete získať viac informácií o aktuálnych voľných miestach v našej kancelárií a pripojiť sa k nám ako člen nášho tímu? Pre viac informácií navštívte prosím časť Kariéra.

Spoločnosť. STEINIGER | law firm, s.r.o. je licencovaná advokátska kancelária zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I pod identifikačným číslom 47 238 135. Sídlo spoločnosti sa nachádza na adrese Jasovská 17, 851 07 Bratislava, Slovenská republika. Prečítajte si kompletné Právne informácie o spoločnosti.

1 minútka práva!

Prečítajte si za minútku priamo z vášho emailu aktuálne a prehľadné informácie zo sveta práva a biznisu.

 

Uvedením svojho emailu a stlačením tlačidla "Prihlásiť" súhlasím so spracovaním osobných údajov na účely zasielania obchodných informácii a marketingu v zmysle Pravidiel ochrany osobných údajov.